Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 38
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.540 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı , SONY EURASIA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31553
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31553

2.540 /2.800 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türkiye’de her yıl 3.500 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Anadolu’da tedavi olanakları kısıtlı olduğundan, birçok çocuk tedavi için İstanbul’a gelmek zorunda kalıyor. Ebeveynlerinin tedaviyi karşılayacak gücü olmayan çocuklar uygun tedaviye ulaşamıyorlar.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) tedavi süresince kalacak yeri olmayan çocuklar ve ailelerini, tüm kötülüklerden koruyacak sıcacık bir yuva olsun diye; İstanbul/Anadolu Yakası’nda Umut dolu bir bina inşa ediyor. Adı; II. Aile Evi.
Bu yıl Kaçuv’un Umut Elçisi olarak 40. İstanbul Maratonu’nda kanserli çocuklara biraz olsun Umut verebilmek, II. Aile Evi’nin çatısına birkaç tuğla koyabilmek için koşacağım...
Sen de bana destek olur musun?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Gülnihal Barut isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)