• Yardım Projem: İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 160 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MAPFRE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31543
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31543

160 /500 TL

Kampanya Hedefim

318.014 /350.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gülmek İyileştirir Derneği Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezinde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunmaktadır.
Hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım.
Koşumu desteklersen beni ve en başta çocukları çok mutlu edersin.
Yardımlarınızın büyük veya küçük olması hiç fark etmez önemli olan farkındalık yaratmak ve onların yüzündeki gülümsemeye katkıda bulunmak, bunlara paha biçilemez.

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezimizde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyoruz. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için koşuyoruz.

1 çocuğumuzun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TLdir

Eğer Gülsüm Tepe isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)