• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 55
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.090 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31466
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31466

4.090 /3.750 TL

Kampanya Hedefim

657.903 /625.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hepimizin dünyanın düzeni ile ilgili onlarca şikayeti var. Ama şikayet etmek çözüm olmuyor, bu nedenle Adım Adım ile yardımseverlik koşusu yapıyor, canımı en çok sıkan konulara çözüm olmak için kendi fiziksel sınırlarımı zorlayarak koşuyorum.
Bu kampanyada TOFD için koşuyorum, çünkü koşamayan biri için koşmak adımlarıma güç katıyor. Bu hepimizin başına gelebilirdi, hepimizin başına gelebilir. Özgürlük dediğimizde aklına gelen şeyler bazılarımız için lüks neredeyse. Kendi suyunu alabilmek, evden kendi başına dışarı çıkabilmek bile öyle güzel bir özgürlük ki aslında.. Bu nedenle akülü sandalyeye ihtiyacı var engelli bireylerin. Evinde dahi özgür olmak için, hayata küsmemek için, evden çıkmak belki hatta çalışabilmek için!
Bu kampanyada toplanan bağışlar ile akülü sandalye alacağız ve bir ya da birden fazla kişiyi özgürlüğüne kavuşturacağız.
Lütfen siz de çözümün bir parçası olun ve bağışlarınızla kampanyama destek olun.
Teşekkürler!
Çiğdem.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir.

Eğer Çiğdem Akyıldız isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)