• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31459
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31459

2.400 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyoruz. Bir garip çocuğun karanlık dünyasına güneş olmak için , bir evladımızın geleceğine umut olmak için koşuyoruz. İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesini adına TOG-IDGEM takımındaki harika gençlere katılmaktan onur duydum. Eşimin, ailemin, dostlarımın ve iyiliksever insanların katkılarıyla gözümüzle göreceğimiz gerçek ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşmaya sözümüz var. Son olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sözünü hatırlatayım "Eğitimde feda edilebilecek tek bir fert yoktur" işte benim ve TOG-İDGEM gençliğinin böyle kutsal bir amacı var. Sen de VAR MISIN?

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Altınay & Adem Kürek isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)