• Yardım Projem: İstanbul-2018-MAYA-Haydi Çocuklar için KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 475 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31380
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31380

475 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

239.272 /230.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selamlar ,
Suriyedeki olan savaştan dolayı bir mülteci olarak ailemden genç yaşta ayrılıp ülkemi terk etmek zorunda kalmak benim için hayatımın en zor anıydı,Gelecekle umut doluydum, topluluğuma hizmet edecek üretken ve faydalı bir bireyi olmayı amaçlayan içimde taşıdığım hayallerim vardı.
ruhsal olarak yorulmuş bir insan gibi Türkiyeye geldim, fakat bulunduğum durumdan bir şekilde çıkmam gerektiğini devamlı düşünuyordum
büyük çaba ve sabır gerektiren yaşadığım tüm bu zor deneyimlerim gibi yaşayan ve savaşın koşulları Göç etmeye zorlayan Özellikle onun bir parçası olduğum başta olmak üzere genç ve çocuklar dilimi herkese nasıl destek olabileceğimi düşünmeye beni iteledi,
Çocukların ve gençlerin sorunları ile ilgilenerek yardım elini uzatan insani yardım kuruluşlarının çalışmalarına gönüllü olarak katılma fırsatı arayıp bir katkıda bulunmak istedim o zamanda yeni kurulmuş olan Maya Vakfını duydum, Çocukların yaşadıklarının yaşam koşullarını iyileştirmeyi ,potansiyellerini ortaya koymalarını ve bunun için uygun ortamı yaratmayı desteklemeyi amaçlamak üzere kurulmuştur, kurulmasından ve sürdürduğu yararlı çalışmalarından haberim olduğunda , bünyesinin bir parçası olmak kendime bir hedef olarak belirttim ve o hedefe ulaşmaya bütün var olan gücümle çalışmıştım.
gençlerin ve çocukların gelişmine çalışmalarmızın ayrıksız tüm toplumun büyük sorumluluğunun ve kutsal bir görevinin olduğunu bana hissettiren Maya ile çalışmamın hayatımda büyük etkisi vardı.
Mayanın Ekibinden biri olarak üzerine kurulmuş olduğu temeller ve ilkelere dayanarak travmaya maruz kalmış ve psikolojik bozukluklardan etkilenen çocukların normal yaşamını sürdürmesini, İnovasyon yeteneğini göstermesini, hayallerinin peşinden gitmesini, yaratıcı fikirlerini ortaya koymasını destekleycek Faaliyetlerinin artması ve genişlemesi daha fazla büyümesinin mümkün mertebde aktif bir rolünü üstlenmeye çalışıyorum.
Sizler de bahsetmiş olduğum tüm hedeflere de inanıyorsanız benim gibi ve bu asil görevimize devam edebilmemizi destekleyceklerden biri olmak isterseniz bağışlarınızı beklerim.
Emin Şakir
Sağlıcakla kalın

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak ruh sağlığı ve psikosoyal destek programımızla dezavantajlı ve travmaya maruz kalmış çocukların sahip oldukları potansiyeli ortaya koymalarına, yaratıcı düşünce geliştirmelerine ve kendilerini özgürce ifade etmelerine destek oluyoruz. İstanbul Maratonu'nda onların geleceği için koşMAYA hazır mısınız?

1 çocuğumuzun Balat Merkez'deki psikosoyal destek programlarından faydalanma maliyeti 2.000 TL'dir.

Eğer Emin Şakir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)