Kampanyamın Etkisi
8 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.660 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 16. Yıl Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31346
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31346

1.660 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

“Gelecek için hazırlanan vatan evlatlarına,hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan çekinmemelerini tavsiye ederim."
M.Kemal Atatürk
Geleceğimize ışık tutan biz gençlerin ve çocukların eğitim yolunda bir katkıya sahip olmak isteyen ben ve arkadaşlarım Celal Yardımcı İlkokul'undaki çocukların daha kaliteli bir eğitim hayatına sahip olması için sizlerden yardım bekliyoruz. Teknolojinin büyük bir pay sahibi olduğu günümüz eğitim sisteminde sınıflardaki projeksiyonla eğitimin yeri büyük ve okulumuz bu konuda büyük bir eksiklik çekiyor. Aynı zamanda öğrencilere seminerlerin ve eğitimlerin verildiği konferans salonlarında ve sınıflarda da ekipman eksikliği çeken okulumuz için yapacağınız bağışlar bizleri,değerli öğretmenleri ve en önemlisi de öğrencileri son derece mutlu edecek ve başarılarına giden yolda katkı sahibi olmamızı sağlayacak.
"Kalpten Gönüllüler" ekibi olarak 11 Kasımda Pazar günü düzenlenecek olan İstanbul Maratonu'nda Toplum Gönüllüleri Vakfı adına çocuklarımız için koşuyor olacağız. 25 Kasıma kadar dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla bizleri ve okulumuzu destekleyebilirsiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Buse Alparslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)