• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 31
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.791 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31334
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31334

1.791 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İğne Deliği Gençlik Merkezi’yle işaret dili öğrenmek amacıyla,yaklaşık 4 yıl önce tanıştım.Gönüllülüğü burada öğrendim,gönüllülük deneyimim burada başladı.Gönüllülük esasıyla,ekip çalışmasını gittiğimiz okullarda, “Bir el atak Projesi” ile burada öğrendim.Bu kadar farklı gencin bir arada,projeler üretebildiğini,mutlu olabileceğini burada gördüm.Gençlerin burada kendisini gerçekleştirmek ve geliştirmek için Harika imkanları var.Şimdi harekete geçme zamanı.40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda “Gençlerle İyilik Her Yerde” diyorum.Mayıs ayında yapılacak,her ilden 2 gencin geleceği “İstihdam temalı kamp” ve liseli gençlerin meslek seçimini destekleyecek “Mesleki Kütüphane” projeleri için İğne Deliği Gençlik Merkezi adına koşuyorum.Haydi!Desteğini bekliyorum.Gençlere destek,bana koşuda güç ol!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Ayça Öztanır isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)