• Yardım Projem: İstanbul-2018-KEDV-Sen Koştukça Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlenecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 980 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31306
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31306

980 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

117.405 /180.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) için 15 KM koşacağım.
KEDV, 30 yıldan fazladır kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı değiştirmeleri için liderliklerini güçlendiriyor ve kooperatifleşmelerine destek veriyor. Kadın kooperatifleri, erken çocukluk eğitim hizmetleri sunmaktan kadınlara yönelik çeşitli eğitim çalışmalarına, ortaklaşa ekonomik girişimlerden ortak sorunların çözümü için platformlar oluşturmaya kadar çok çeşitli alanda faaliyet gösteriyorlar. KEDV yararına koşarak kadınların yoksulluğa karşı güçlenmesine destek olmayı hedefliyorum. Desteğin daha fazla kadının kadın kooperatiflerine katılımını sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak. Haydi, birlikte değişimin bir parçası olalım!
Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Desteğin daha fazla kadının kooperatiflere katılımını sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak.

Yapılacak her 1.500TL’lik destekle kadın kooperatifleri bünyesinde bir kadın üretime katılacak.

Eğer Deniz Günhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)