• Yardım Projem: İstanbul-2018-KEDV-Sen Koştukça Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlenecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.700 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31292
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31292

8.700 /9.000 TL

Kampanya Hedefim

117.405 /180.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) için 10 KM koşacağım. Yoksulluğun ancak kadınların güçlendirilmesi ile azaltılabileceğini düşünüyorum. Bunun için de 30 yıldan fazladır kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı değiştirmeleri için liderliklerini güçlendiren KEDV için koşacağım. KEDV bu sene yaratacağı kaynakla daha fazla kadının kooperatifler vasıtasıyla ekonomiye aktif olarak katılmalarını sağlayacak. KEDV yararına koşarak kadınların yoksulluğa karşı güçlenmesine destek olmayı hedefliyorum. Kampanyama yapacağın bağış birçok kadının hayatına dokunacak. Haydi, birlikte değişimin bir parçası olalım. Şimdiden teşekkür ederim.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Desteğin daha fazla kadının kooperatiflere katılımını sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak.

Yapılacak her 1.500TL’lik destekle kadın kooperatifleri bünyesinde bir kadın üretime katılacak.

Eğer Didem Demircan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)