Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.380 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Taypa
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31275
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31275

1.380 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sacının bir teline zarar gelmesini istemediğiniz çocuğunuz için doktor bir gün 'kanser ' derse ?
Goreceği uzun tedavi sebebiyle sacları tel tel avcunuza gelirse?
Türkiye’de her yıl 3.500 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Bu çocukların tedavilerini yaptırabilmeleri için çok az sayıda olan doktorlara ve tedavi merkezlerine ulaşması ,tedavi merkezlerine yakın yerlerde barınmaları gerekiyor ..
Bu çocuklar için yapılacak olan yuvada bir katkım olsun ,zaten hastalığın zorlukları ile uğraşırken bir de başka zorluklarla savaşmasınlar diye koşuyorum ..Hedefim en az 20 bağışcı bulup 1000 tl toplamak ..Sen de katkıda bulunur musun ?
29 Ekim’den itibaren ise kampanya sayfamdaki "bağış butonu" aktif hale gelecek.Destek olmak isteyen arkadaşlarım kampanya sayfamdaki "bağış butonu”ndan bağış işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler .

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer ASLIHAN KARABUDAK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)