• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.050 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Akbanklılar , Akbank Redrunners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31220
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31220

1.050 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türkiye’de her yıl 3.500 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Birçok çocuk, tüm yaşam düzenleri ve sevdiklerini geride bırakarak tedavi için İstanbul’a geliyor. Ancak ebeveynlerinin maddi sorunlarından dolayı uygun tedavi koşullarına ulaşamıyor.

Avrasya Maratonunda KAÇUV'un (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) "II. Aile Evi" projesi için 15K koşarak, adımlarıma anlam katmak istiyorum. Sizin de desteklerinizle KAÇUV 150 çocuğun maddi manevi tüm tedavi ihtiyaçlarını karşılayarak bu çocukların II. ailesi olabilecek. Çocukların gülücükleri için bir adım da siz atar mısınız...

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Cihan Babayiğit isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)