Kampanyamın Etkisi
1 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-EÇEV-Eğitime Destek Geleceğe Umut
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.440 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31172
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31172

1.440 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

122.577 /150.000 TL

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yüksek öğrenimini karşılıksız aldığı burs desteği ile okuyan birisi olarak eğitime verilecek her desteğin çok kıymetli olduğunu biliyorum. Özellikle de bu destek bir çocuğun/gencin hayallerine ulaşmasına yardımcı olacak ise.
Benim gibi bu yıl ilk kez yardımseverlik koşusuna katılan Ege Çağdaş Eğitim Vakfı da tüm enerjisini çocuklarımız/gençlerimiz için sarf ediyor. Onların enerjisi hiç bitmesin diye, ilk defa katılıyorlar diye ve gönüllüsüyüm diye bu yıl EÇEV için koşuyorum.
Çocukların hayatına uzaktan dokunmak isteyen herkesi, dostları, arkadaşları, öğrencilerimi, ailemi "Eğitime destek, geleceğe umut" olmak için "bağış kampanyamı desteklemeye" davet ediyorum.

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı

Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi” ile; İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermek, bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerin etkinlik merkezlerinden eğitim desteği almaları sağlanacaktır.

Öğrencilere yıllık 1200-3300 TL burs,ilköğretim öğrencilerine 75TL değerinde eğitim seti verilmekte

Eğer Murat Çelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)