Kampanyamın Etkisi
1 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-EÇEV-Eğitime Destek Geleceğe Umut
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 690 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Karşıyaka One Team
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31153
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31153

690 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

122.577 /150.000 TL

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kendimden başkasını düşünmenin, kişisel sorumluluğum olduğuna inanıyorum.
Her konuda yapacak çok iş, çok iyilik var! Daha iyi, sağlıklı, güvenli, adil bir dünya için sadece bir bireyin değil; nesillerin harekete geçmesi gerek. Düşündüm ki, çocukların eğitimini sağlarsak tüm sorunların temeline inmiş oluruz. Bu dünyaya bir iyilik yapmak için zihinlerin özgürleşmesine, sorunlara ve çevreye duyarlı insanlar yetişmesine katkı sağlayabiliriz.

Bu yüzden hem kendime kendi potansiyelimi göstermek hem de dezavantajlı durumdaki çocukların kendi potansiyellerini görebilmelerini ve geleceklerine dair kurdukları hayallerine inanmalarını sağlayabilmek için EÇEV adına koşuyorum!

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı

Eğitime Destek Geleceğe Umut Projesi” ile; İlköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine burs vermek, bilimsel, eğitsel ve bedensel atölyeler gerçekleştirerek öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerin etkinlik merkezlerinden eğitim desteği almaları sağlanacaktır.

Öğrencilere yıllık 1200-3300 TL burs,ilköğretim öğrencilerine 75TL değerinde eğitim seti verilmekte

Eğer Öykü Çelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)