• Yardım Projem: İstanbul-2018-BALEV-Gelecek Aşkına Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 558
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 17.055 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BAL'76
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31114
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31114

17.055 /17.500 TL

Kampanya Hedefim

561.885 /555.000 TL

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Daha güzel bir dünya ve daha güzel bir Türkiye’ ye ulaşmada nitelikli eğitime olan gereksinimden hareketle,
“Okumak isteyen ancak ekonomik imkanı olmayan çocuklara” burs sağlamak amacıyla 11 kasım 2018 de Avrasya maratonuna katılıyorum.
 
Hayatımın çok önemli bir döneminde  bana yuva olan ve temel eğitimimi borçlu olduğum,  Bornova Anadolu Lisesi’nin  Eğitim Vakfı (BALEV ) e bağış toplayabilmek için  10 km kategorisinde yarışacağım.
Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençler için değerli yardımlarınız, adım adım ve iyilik peşinde koş organizasyonları yardımıyla Bornova Anadolu Lisesi Eğitim vakfına yani (BALEV) e ve oradan da BALEV organizasyonuyla ihtiyaç sahiplerine ulaşacak.
 
Katkılarınız aşağıdaki link aracılığıyla doğrudan Eğitim Vakfı hesabına ulaşıyor. Bir BALEV bursiyerinin senelik maliyeti 2.000.-tl... 10 tl dahil gönlünüzden ne koparsa, imkanınız neye el veriyorsa makbulümüzdür.
Yüce gönlünüz, ve yardım severliğininiz için sonsuz teşekkür..
Katkılarınız için:
 https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC31114

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı

Çağdaş, aydınlık, akılcı bir gelecek kuracakları inancıyla gençlerimizi desteklemek. Çabamız her yıl büyüyerek ve çoğalarak daha çok öğrenciye ulaşmak. Fırsat eşitsizliği nedeniyle zorluklarla karşılaşan kardeşlerimizi yalnız bırakmamak, başarıya ve mutlu bir yaşama ulaşmalarını sağlamak

Bir Balev bursiyerinin 1 yıllık burs maliyeti 2000 TL dir

Eğer Mehmet Asım Baykan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)