Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 441 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31111
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31111

441 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Küçük yaşlarında, ömürlerinin baharlarında, adını dahi anmaya korkar olduğumuz rahatsızlıklarla tanışan ve bu rahatsızlıkları dolayısıyla çocukluk yıllarını oyunlarla geçirmek yerine, hastahane koridorlarında yürüyüş yaparak, solunum cihazına bakarken hayaller kurarak, kemoterapi alarak geçiren minicik kardeşlerimizin yüzlerinde küçücük bir gülümsemeye sebep olabilmek için, onların çok daha güçlü olup bu rahatsızlıkların üstesinden hızla gelebilmeleri ve bir an önce sokaklara dönüp saklambaç, dokuz kale, yakartop, ip atlama ve taş taş üstüne koyarak filesiz bir kale meydana getirerek maç yapabilmelerine vesile olabilmek için 2018 İstanbul Maratonunda KAÇUV ile birlikte koşuyorum ve şimdiden çok heyecanlıyım, çok mutluyum.


İnanıyorum ki küçük dostlarımız inşallah sağlıklarına kavuşacaklar ve bizlerde onları oyunlar oynarken, gezip çoşarken, sevinç gülücükleri atarken izleyip mutlu bir çalışmaya imza atmaktan gurur ve onur duyacağız.

Küçük dostlarımızın ve ailelerinin bu kareleri görebilmeleri için bazı ihtiyaçları bulunuyor ve bu ihtiyaçların teminine bir nebze de olsa yardımcı olabilmek için canı gönülden, yorulmadan, durmadan, adım adım zafere koşuyorum. Sağlığınıza, sağlığımıza koşuyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer İsmail Gürgan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)