• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Schneider , Schneider Electric
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31093
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31093

0 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yaklaşık 4 senedir düzenli olarak koşu yapıyorum. Herhangi bir atletizm veya koşu takımının parçası değilim sadece koşmaktan zevk aldığım için bunu hobim haline getirdim. Üniversite öğrenimim sırasında da üniversitemin koşu kulübünün başkanlığını yaptım ve İstanbul ilinde bulunan birçok koşu takımıyla birlikte etkinlikler gerçekleştirdik. Bu yola çıkarken amacım sporun hayatımızda ne kadar önemliği bir yere sahip olduğu hakkında farkındalık yaratmak idi. Ben amaçlarım arasına hayatlarının en güzel zamanında, oyun çağında kanserle savaşan küçük arkadaşlarıma yardımcı olmayı da ekledim ve bu sene KAÇUV vakfı için koşacağım.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Aybars Döker isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)