• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Alliance Healtcare Türkiye , Alliance Healthcare Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC31033
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC31033

2.000 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Geçen yıl hayatımda bir ilki gerçekleştirdim ve İstanbul Maratonu'nda 10 kilometrelik etabı alnımın akı ile yürüdüm, ayrıca sizler sayesinde Unicef'e 2240 TL bağış topladım.

Bu yıl da Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) için Maraton'a katılıyorum. Amacım yine 10 kilometre yürümek, ama bu sefer daha çok bağış toplamaktır.

KAÇUV, tedavi için tüm hayat düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi sıkıntılarından dolayı kalacak bir yer bulamayan çocuklar ve aileleri için Aile Evleri inşa ediyor. Pendik’te ince inşaatı başlayan ikinci Aile Evi çok yakında ihtiyaç duyan her çocuk ve ailesine psikolojik destek, eğitim ve sosyal hizmetler sağlayan umut dolu bir ev olacak. Bu kahramanca serüvene 2019 yılında ikinci Aile Evi’nde kalacak 150 çocuğumuzun temel ve sosyal ihtiyaçlarını sahiplenerek destek olabiliriz. Bunun için aşağıdaki linki tıklayıp kampanya sayfamdan bağış yapabilirsiniz. Az ya da çok hiç önemli değil, her destek çok değerli.

Beni yalnız bırakmayacağınızı biliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Mehmet Tekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)