• Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 50
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 9.810 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30884
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30884

9.810 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İnsanın koşarken aldığı keyif ve bir hedefi bitirmenin verdiği coşku ve en önemlisi çocuklara yardim edebilmek, onlarca insanla aynı duyguları paylaşarak, aynı amaca hizmet vererek koşması ise kelimelerle anlatılabilecek bir duygu değil ki bu.
Bedenimle, nefesimle, ön çalışmalarım ve gayretimle bir insana, bir topluluğa, bir organizasyona destek verebiliyor olmandır bu anlatılamaz duyguyu yaratan.
Neden koşuyorum, büyük bir organizasyonun bir parçası olmak ve onlarca çocuklara yardım edebilmek için koşuyorum.
Ben insan olduğum için, insanın insana destek olması, yardımcı olması, insanın insanın yanında olması ve insandan insana sadece iyi niyet, sevgi, dostluk ve kardeşlik aktarılması gerektiğini düşündüğüm için koşuyorum.
Ben çocuklar için koşuyorum, onlarin yaşamalari icin koşuyorum. . .

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Bülent Yener Özcan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)