• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 945 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: GT Run On The Cloud
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30847
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30847

945 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

657.903 /625.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba;

Bir süredir sosyal medyada 30 yaşıma gelmeden son dakikada (her zamanki gibi :) bir şeyler yapmaya çalıştığımı görmüş olabilirsiniz. 30 yaşıma gelmeden yapabileceğim en anlamlı şeyi Türk Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) aracılığıyla ve sizlerin desteği ile yapacağım.

İstanbul'a geldiğimden beri sadece 1 defa İstanbul Maratonu'na katılamadım ve ne kadar üzüldüğümü hatırlıyorum. Hiç bir zaman koşma fırsatı olmayan kişilerin duygularını ise tahmin bile edemem. Bu yüzden, bu sene 11 Kasım İstanbul Maratonu'nda hayatını tekerlekli sandalye ile sürdüren bir arkadaşımla beraber koşacağım ve onunda bu coşkuyu yaşamasına vesile olacağım. Sizin böyle bir imkanınız olmasa bile beni destekleyerek engelli bir arkadaşımızın akülü tekerlekli sandalyeye kavuşmasını ve hayatının kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun için aşağıdaki linki tıklayabilir ve bağış yapabilirsiniz,
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC30847

Günün yararlı bilgisi :) 1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir.

Teşekkürler, sevgiler

Dilara

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan, hayatını kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

1 engellinin sosyal hayatın içine katılım sağlaması için 1 adet akülü tekerlekli sandalye fiyatı 3.750 TL'dir.

Eğer Dilara Şen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)