• Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 625 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEV , Doğtaş Kelebek
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30841
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30841

625 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

bu gibi kampanyaların topluma örnek olacak kampanyalar olması gerekiyor. Bunun için toplumun her kesiminin duyarlı olması çok önemli. Biz bir şekilde eğitimimizi tamamlayabilen şanslı kişilerdeniz. Gerek iş hayatında gerekse özel hayatımızda okumanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu kampanya da ne kadar çok kişiye ulaşabilirsek benim için o kadar anlamlı bir proje olacaktır. Bu mesajın her ulaştığı kişinin , ihtiyaç sahibi bir kız çocuğunun geleceğini ve kaderini değiştirdiğinin farkına ve mutluluğuna vararak yapacağı yardımı yapacağını bilmesi gerekiyor. Bu konuda TEV gibi STK'lara çok iş düşüyor. TEV ile birlikte bu kampanyanın bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum.

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Fatih Özengin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)