• Yardım Projem: İstanbul-2018-BALEV-Gelecek Aşkına Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 515
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 9.616 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BALRUNNERS
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30653
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30653

9.616 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

561.885 /555.000 TL

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
2011 yılında başladığım spor hayatımda bir çok koşuya katıldım. Avrasya Koşusu (Vodafone İstanbul Maratonu) şimdiye gördüğüm en coşkulu ve sivil toplum örgütlerinin kaynaştığı en geniş katılımlı oluşum.
Geçmiş senelerde farklı STK'lar için koşmuştum, bu sene ise aynı zamanda üyesi olmaktan onur duyduğum BALEV için gelecek aşkına koşacağım 142 BAL'daşımla beraber. Aydınlık gelecek için, fırsat eşitliği için BALEV bursiyer sayısını katlamak için sizin desteğinize ihtiyacım var. İster 5 TL İster 100 ister 1000 TL. Gücünüzün yettiği kadar bu projemde yanımda olursanız çok sevinirim.
Sevgi ve Saygılarımla
Mete Deniz BEKTUR'90

Bornova Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı

Çağdaş, aydınlık, akılcı bir gelecek kuracakları inancıyla gençlerimizi desteklemek. Çabamız her yıl büyüyerek ve çoğalarak daha çok öğrenciye ulaşmak. Fırsat eşitsizliği nedeniyle zorluklarla karşılaşan kardeşlerimizi yalnız bırakmamak, başarıya ve mutlu bir yaşama ulaşmalarını sağlamak

Bir Balev bursiyerinin 1 yıllık burs maliyeti 2000 TL dir

Eğer Mete Deniz BEKTUR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)