• Yardım Projem: Eker I Run-2018-Cerebral Palsy Türkiye (TSÇV)-Bir Adımla Büyüsün
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.730 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FLORYA ÇAYLAKLAR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30563
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30563

3.730 /500 TL

Kampanya Hedefim

23.577 /21.600 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Resmi statüde ilk koşum bu benim, Spastik Çocukların da en az bizim çocuklarımız, torunlarımız kadar önemli ve değerli olduğunun farkında olmamız için koştum. Onların yaşamına dokunabilmek, ve de en güzeli bir katkı ile Anne ve Babaları yanında kendilerin güzel bir gülücük ile yüzlerini güldürebilmek en büyük idealim oldu. Onların yüzlerinin daha da gülmesi, sağlıklı çocuklarımızın yaşadığı toplumda O nlarında yerinin olduğunu görebilmek için var gücümle koştum, çalışmalarımda koştuğum derecenin çok üstünde bir performans sergiledim ve 5.000 metreyi, 30 Dakika 07 saniyede koştum. Sizlerinde maddi yapacağınız destekle daha çok çocuğumuz gülsün, mutlu bir Aile ve mutlu İnsanların olduğu TÜRKİYE m için, koştum. Sıra sizde, en küçük bağışınız bile beni ve Spastik Çocuklarımızı sevindirecektir. Çok teşekkür ederim.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Her 5 yenidoğandan biri gelişim açısından risk altındadır. Kampanyamızda atacağınız adımlar ile engelli olma riski taşıyan bebeklerin Erken Müdahale Programına dahil edilerek engellilik seviyelerinin azaltılmasına ve ilerleyen dönemlerde bağımsız bireyler olmalarına destek olabilirsiniz.

Engelli olma riski taşıyan bir bebeğin, 3 aylık fizyoterapi ve gelişim takibi hizmetlerinden yararlanması için 2.400 TL gerekmektedir.

Eğer HÜSEYİN DERTOP isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)