• Yardım Projem: Eker I Run-2018-TOV-Otizm Eğitimleri Tüm Türkiye'de
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Aplus run team
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30542
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30542

0 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

28.781 /31.500 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Tohum Otizm Vakfı için iyilik peşinde koşuyorum!

Sadece şikayet etmiyorum değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum

Eker I Run-2018-TOV-Otizm Eğitimleri Tüm Türkiye'de projesini destekleyeceğim. 7 Ekim 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

1 Eğitmenin, aile ve eğitmenlere vereceği eğitimin kişi başı maliyeti 7 TL'dir. Bir ilde ortalama 150 aile ve eğitmene ulaşılmaktadır.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC30542

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30542

Sevgiler

Arzu

Tohum Otizm Vakfı

Otizmin tek tedavisi yoğun ve sürekli eğitim! Aileler ve öğretmenler eğitimin en önemli parçası… Tohum Otizm Vakfı olarak, Türkiye'yi adım adım gezerek eğitmenlere ve ailelere eğitim veriyoruz.

1 Eğitmenin, aile ve eğitmenlere vereceği eğitimin kişi başı maliyeti 7 TL'dir. Bir ilde ortalama 150 aile ve eğitmene ulaşılmaktadır.

Eğer Arzu Mertoğlu Güney isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)