• Yardım Projem: Boğaziçi Yüzme-2018-Koruncuk Kahramanları “ Kulaç at, hayata tutunsun!”
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 109
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 16.320 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30256
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30256

16.320 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

40.825 /40.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koruncuk için iyilik peşinde yüzüyorum :)

22 Temmuz 2018’de Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında “Koruncuk Kahramanları - Kulaç at, hayata tutunsun!” projesini destekleyeceğim. Destekleriniz beni çok mutlu edecek.

Bağışlarınız bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak, koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

Beni ve koruncukları desteklemek için lütfen siz de bağış yapınız :)https://bagis.adimadim.org?ccid=CC30256

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları sevgi ile büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 30. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için bu sefer İstanbul Boğazı'nda yüzüyoruz

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

Eğer Nihan Iraz Aldemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)