Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: Boğaziçi Yüzme-2018-Tohum Otizm Vakfı- Kulaçlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOHUM OTIZIM VAKFI
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30240
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30240

500 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

27.508 /30.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, ben otizmli çocuklara farkındalık oluşturmak, onlara azıcık da olsa yardımcı olabilmek için koşuyorum daha doğrusu yüzüyorum. Bu konudaki duyarlılığım itü yüzme takımı ve gönüllülük kulübünün ortaklaşa yürüttüğü 'engellere kulaç atalım' projesiyle oluştuğunu söyleyebilirim. Otizmli ve down sendromlu çocuklarla beraber yüzmek, onların saf heyecanına ortak olmak ve mutlu olduklarını görmek gerçekten çok güzel bir deneyimdi ve beni bu gibi projelerde cesaletlendirdi. Kısacası benim koşmamım tek amacı onları ve ailelerini mutlu edebilmek diyebiliriz.

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer berk demirkaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)