Kampanyamın Etkisi
2 çocuk

  • Yardım Projem: Bozcaada-2018-SERÇEV-Engelsiz Eğitim Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 32
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.795 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30109
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30109

4.795 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

13.295 /20.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili dostlarım, biliyorsunuz koşu organizasyonlarına katılmaya çok geç başladım ama kendimle rekabet etmek çok hoşuma gittiği için, yeni şehirleri koşarak keşfetmeyi sevdiğim için, koşan insanların kolektif enerjisinden beslendiğim için her yıl daha fazla organizasyona katıldım.

Hiç bir zaman bağış toplamayı düşünmedim. Adım Adım’ı sevdim, ama uzaktan... Ta ki; bu yıl Madrid maratonunda yanlışlıklar zinciri nedeniyle 10K yerine 21K koşu tamamlayana kadar.

Bitiş çizgisine kadar dayanmamı sağlayan güç; bırakmama çabası ve koşabildiğim, kendimle yarışabildiğim için duyduğum şükran duygusu oldu. Hep şükrettim ayaklarım, bacaklarım, vücudum beni 21 Km boyunca taşıdığı ve aklımla koyduğum hedefe ulaşmama engel değil, destek olduğu için.

Bu nedenle de bu koşunun hemen arkasından katılacağım ilk organizasyon olan Bozcaada'da engelliler için koşmak istedim. Benim aracılığımla engelleri yüzünden koşamayan arkadaşlarıma hayallerine erişmeleri için destek olmaya ne dersiniz? Her kuruşun faydası olacak, birikip çoğalacak. Desteklerinizi bekliyorum. Bağışlarınız için:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC30109

Teşekkürler

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

Birbirinden farklı engellilik durumlarına sahip serebral palsili çocukların, normal gelişim gösteren çocuklarla birlikte nitelikli mesleki eğitim alabilmesi için SERÇEV Engelsiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki sınıfları donatmaya çalışıyoruz. Yardımcı teknolojik donanımlarla engelsiz eğitimi savunuyor, engelsiz bir hayat kurgulamaya çalışıyoruz.

Kaynaştırma eğitiminin verileceği sınıflarda eğitim görecek 1 serebral palsili çocuğun 4 yıllık eğitimi boyunca yardımcı teknolojilerle desteklenmesinin maliyeti 2.000 TL.

Eğer Pelin Smines isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)