• Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.815 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 4 ÜNLÜÇERÇİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29789
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29789

1.815 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

BİZ 4 ÜNLÜÇERÇİ GÖNÜLDEN KOŞACAĞIZ. Uçak ve otel rezervasyonlarımız hazır olmasına rağmen bu sene Antalya maratonuna gidemiyoruz ne yazık ki. Bu mektubu, bu çağrıyı size yazmasam içim rahat etmeyecekti. Gidemesek bile minik Koruncuklardan desteğimizi esirgemeyelim, yine senede bir kere bile olsa bir el uzatalım dedik. Çünkü her sene az çok hepimiz gönlümüzden kopan miktarlarla Koruncuklara yardım etmeyi seviyoruz, istiyoruz. Sizde katkılarınızla korunmaya muhtaç bızdıklara bir fayda yaratmak isterseniz. Haydi ! Bağışlar yağmaya başladı bile. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Belgin Ünlüçerçi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)