• Yardım Projem: Antalya-2018-TOÇEV-Geleceğim İçin Eğitim, Eğitim İçin Bağış
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.030 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Kale Grubu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29749
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29749

1.030 /1.200 TL

Kampanya Hedefim

24.632 /50.000 TL

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Karma felsefesine inanır mısınız bilemem ama insanın mutlu olmasının sırrı bence iyilik yapmaktan geçiyor.
İyiliğe, güzel yürekli insanlara ve onların varlığına, var olduklarına inanmaya o kadar çok ihtiyacımız var ki... Yardıma ihtiyacı olan insanlara ben ne yapabilirim ki diye düşünürken Adım Adım ile Antalya'da düzenlenen yardımseverlik maratonu Runatolia ile tanışmıştım. Bundan tam iki sene önce...ve o günden sonra yılda en az bir kez yardımseverlik koşusu yapmaya çalışıyorum.
Bu yıl da ilkokuldan üniversite çağına kadar eğitim ihtiyacı olan kişilere destek sağlayan TOÇEV için koşacağım. "Geleceğim için eğitim, eğitim için bağış" kampanyasına destek olmak için bağışlarınızı bekliyorum. Hedefim en az bir çocuğun bir yıllık eğitim masraflarını karşılayabilmek, onların sosyalleşebilmesine katkıda bulunmak.
Önemli bir not: Yapılan bağışlar doğrudan sivil toplum kuruluşunun hesabına aktarılıyor ve yapılan bağışlar acikacik.org adresinden takip edilebiliyor.
Hadi öyleyse harekete geçelim, daha çok mutlu olmak için önce mutlu edelim :)

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı

İlkokuldan üniversiteye kadar destek verdiğimiz çocukların, eğitimi ve sosyal gelişimi için çalışmalar yapılmasına yöneliktir.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun bir aylık eğitim masrafı karşılanacak ve sosyal aktivitelere katılımı sağlanacaktır.

Eğer Şükran Tuncer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)