• Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ataşehir Atletizm
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29729
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29729

370 /500 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Daha önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Antalya Maratonu'nda adımlarıma anlam kazandırmak istedim. Bu amaçla "Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları Projesi" yararına koşmaya karar verdim.

Koruncuk Vakfı, kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşacağım.
Desteklerinizi bekliyorum.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Hamdi Yüksel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)