• Yardım Projem: Antalya-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.670 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Nissan , NISSAN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29644
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29644

2.670 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

148.628 /350.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım,

4 Mart'ta Runatolia'da TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı) çatısı altında  "TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde" projesini desteklemek üzere koşuyorum.

Ülkemizin geleceğinin garantisi gençlere bugüne kadar koşarak, yüzerek bağış toplayıp veya okullarda sosyal sorumluluk projelerine dahil olarak,
gençlere yönelik seminerlere katılarak bilgi ve deneyimlerimi paylaşıp destek olmaya çalıştım.

Toplanacak bu bağışlarla gençler, sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak çevreye,çocuklara, kadınlara, engelli vatandaşlarımıza, hayvanlara yönelik projeleriyle önemli adımlar atacaklardır.

"Damlaya damlaya göl olur" atasözümüzle yola çıkarsak atacağım adımlara vereceğiniz küçük bir desteğin aslında ne kadar büyük olduğunu bağış sayfamdan görebileceksiniz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinde gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımlarını ve aktif yurttaşlık bilinci kazanmalarını hedefliyoruz.

Gönüllülük, sivil toplum, demokrasi, STK'lar, bir fikrin projelendirilmesi, ekip çalışması, farklılıklarla birlikte çalışma ve iletişim konularında güçlenme ve tüm bu konularda eğitmenlik deneyimi.

Eğer NEVZAT EROL ÖZDOĞAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)