Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 980 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Falez Rotary Koruncuk Kahramanları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29583
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29583

980 /5.600 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

4 Mart 2018 Pazar günü Antalya’da gerçekleşen Runatolia maratonunu 12994 göğüs numaram ile ilk kez koşacağım. Tabi ki bu koşumu bir iyilik üzerine yapmalıydım ve bu sebepten bu koşum Koruncuk çocukları içindir. Adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye, farkındalık yaratmaya çalışıyorum. Koşumu destekleyerek sadece beni değil bir çocuğu da mutlu edeceğini, o çocuğun gülümseme sebebi olacağını unutma...

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Pırıl Yitmen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)