• Yardım Projem: Antalya-2018-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor Projesi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 485 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Eczacıbaşı Koşu Takımı , Eczacıbaşı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29505
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29505

485 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

57.186 /50.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu koşumda adımlarımı TİDER (http://www.tider.org/) derneğinin hedeflerine ulaşmasına yardım etmek için atacağım. Yoksul ailelere temel ihtiyaç (gıda, temizlik, hijyen, tekstil ürünleri) malzemeleri sağlanmasına, evde işsiz olan bireylere iş bulunmasına yardım edeceğim. Üstelik bunu yaparken israf edilecek olan kullanılabilir ürünlerin de tüketilmesine destek olacağım. Yani hem ekonomik hem de ekolojik yardım gibi düşünün.

TİDER

TİDER, kurduğu Destek Marketlerde israftan kurtardığı ürünleri desteğe ihtiyacı olan aileler ile karşılıksız paylaşır ve bu ailelerin işsiz bireylerine istihdam olanağı yaratarak onları destekler. Bireysel katkınızı 70’le çarpan TİDER Etkisi sayesinde bir aileye destek olmak için atacağınız her adım 70 kat artarak devleşiyor!

Her 265 TL bağış ile bir ailenin bir yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak, aileden çalışabilir durumdaki kişilere iş bulunacak ve her bir aile başına 256 kg ürün israftan kurtarılacak.

Eğer Dorukhan Esen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)