• Yardım Projem: Antalya-2018-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.360 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29459
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29459

1.360 /1.200 TL

Kampanya Hedefim

319.259 /310.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Destekler büyütür, umutları çoğaltır...
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında çocukları tedavi görmekte olan aileler ve hekimlerinin bir araya gelmesiyle kuruldu.
2012 yılında hizmete açılan Aile Evi, kanser tedavisi gören, maddi olanakları kısıtlı çocuklara ve ailelerine yaşam alanı hizmeti sunan bir merkezdir. Aile Evi’nde tedavi sebebi ile şehir dışından İstanbul’a göç eden aile ve çocukların; konaklama, gıda, temizlik, sosyal alanlar, mutfak ve kısmi giyim ihtiyaçları karşılanarak, psiko-sosyal destekler ve eğitim hizmetleri ücretsiz olarak sunuluyor. Kampanyamızda toplanan bağışlarla evimizin inşaatına sevgimizi de katarak devam edeceğiz.
Bütünün gücüne ve hiç tanımadığım bir canlının hayatına değer katmanın mucizevi gücüyle kendime de değer kattığıma inandığım için koşuyorum. KAÇUV ‘lu çocuklarımın sesi olup adımlarımla hem bağış toplayıp hem de kanser hastalığına ve ailelerine farkındalık yaratmak istiyorum. Sen de beni destekler misin?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı, II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir kanserli çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız.
Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer Begüm ATA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)