• Yardım Projem: Antalya-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 168
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 21.090 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: NUROL HOLDİNG A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29156
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29156

21.090 /35.000 TL

Kampanya Hedefim

251.795 /250.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba!

4 Mart 2018 Pazar günü gerçekleştirdiğim "Yardımseverlik Koşusu"na destek veren herkese en içten teşekkürlerimi iletmek isterim.

Koşum sırasında beni bağışlarınızla ve mesajlarınızla desteklediğiniz bu yarışta iyi bir derece yaptım. Yorulduğum zorlandığım her an neden koştuğumu hatırladım.

İyilik peşinde koşarken amacım olabildiğince çok kişiye ulaşabilmekti. Harekete Geçirmekti!

Yardımseverlik Koşusu kampanyama şu ana kadar 155 kişi/kurum katıldı ve 20.350 TL toplandı. Gönderdiğiniz bu bağışlar ile Antalya-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun? Projesini destekliyoruz. Hatırlayacağınız üzere amacım 200 kişiden bağış alıp 35000 TL bağış toplamak idi.

Bir akülü sandalye bedeli 3.750 TL'dir. Her 3.750 TL'lik bağış ile bireylerin sosyal hayatın içine katılımı ve yaşam kalitesinin artması beklenmektedir.

45 bağışçıya daha ihtiyacım var.

Kampanyam 18 Mart'a kadar devam edecek, unutanlar ve tekrar bağış yapmak isteyenler sağ üst köşedeki online bağış seçeneğini tıklayabilir.

Sevgiler

Başak

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir akülü sandalye bedeli 3.750 TL'dir. Her 3.750 TL'lik bağış ile bireylerin sosyal hayatın içine katılımı ve yaşam kalitesinin artması beklenmektedir.

Eğer Başak Çankayalı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)