• Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.050 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29101
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29101

2.050 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlar, 4 Mart Pazar günü Runatolia koşusuna Koruncuk Vakfı’na destek olmak için katılacağım.

Bu küçük çabam, sizin yardımlarınızla çok daha anlamlı hale gelebilir, Koruncuk Vakfı’na bağışta bulunarak bu desteği büyütebilirsiniz.

Koruncuk, Korunma ihtiyacında olan Çocuk anlamına geliyor. Ülkemizde ailesi olmayan veya ailesine rağmen hayatı tehdit altında, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış yüz binlerce çocuk ve genç var.

Koruncuk Vakfı, 1979 yılından beri kimsesiz çocukları ruhsal ve fiziksel olarak sağlıklı gelişmeleri, eğitim ve öğretim görmeleri, yeteneklerini geliştirmeleri ve topluma faydalı bireyler olmaları için aile ortamında büyütüyor.

Vakfın kurucularından biri de Adile Naşit : ) Haydi kuzucuklara yardım edelim : )

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Pınar Bilican isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)