Kampanyamın Etkisi
1 Genç

  • Yardım Projem: Antalya-2018-SGYD-Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği-Gençliğe İyi Bak!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 20 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29064
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29064

20 /500 TL

Kampanya Hedefim

3.448 /40.000 TL

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneğiyle çok kısa bir süre önce yolum kesişti. İşte o günden beri farkındalığı artmış bir genç kadın olarak artık benimde insanlarda farkındalık yaratmam ve bunun için harekete geçmem gerek fikri aklımdaydı ve Ranotolia bunun için iyi bir fırsat. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı (CSÜS) hakları insan hakkıdır ve ne yazık ki Türkiye'de bu görmezden gelinmektedir. milyonlarca genç ise eğitim hayatını tek bir bilgi almadan bitirmektedir. Ben her gencin bu haklara erişebildiği bir dünya için koşuyor olacağım.
akran eğitmen modeliyle gerçekleştirilen cinsel sağlık ve üreme sağlığı eğitiminde 1 katılımcı gencin eğitmen, materyal, lojistik ihtiyaçlarının maliyeti 200 TL'dir. Hayallerimize ulaşmamıza yardımcı olacak naif insanlar arıyorum.

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar

Avrupa’nın en genç ülkesi Türkiye’nin eğitim müfredatında cinsel sağlık eğitimi yok! Ve Türkiye’deki her 10 gençten 9’u gebelik oluşma ihtimalinin olduğu zamanı bile bilmiyor. Akran eğitimiyle gençlerin cinsel sağlık bilgilerini artırarak yeni yaşam becerileri kazanmalarına yardımcı, hayalimize ortak olun. Birlikte 'Gençliğe İyi Bak'alım!

Akran eğitimi metoduyla gerçekleştirilen cinsel sağlık ve üreme sağlığı eğitiminde 1 katılımcı gencin eğitmen, materyal, lojistik ihtiyaçlarının maliyeti 200 TL'dir.

Eğer berna öziş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)