• Yardım Projem: Antalya-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 41
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.560 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: antalya Rotaract Kulübü
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29053
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29053

4.560 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

251.795 /250.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

En az bir kişiyi bağımsızlığına kavuşturabilmek için koşuyorum. Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.750 TL’ dir. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir akülü sandalye bedeli 3.750 TL'dir. Her 3.750 TL'lik bağış ile bireylerin sosyal hayatın içine katılımı ve yaşam kalitesinin artması beklenmektedir.

Eğer Asu İLLEZ DEDE isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)