Kampanyamın Etkisi
22 Çocuk/Fidan

  • Yardım Projem: Antalya-2018-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.190 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Antalya Homes
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC29012
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC29012

2.190 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

222.843 /220.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gelişen teknolojiyle birlikte büyüyen ekonomilerin, ortaya çıkardığı enerji ihtiyacı, çocuklarımıza bırakacağımız dünyanın doğasını tahrip ediyor. Tema vakfı gibi oluşumlara vereceğimiz desteklerle, küçükte olsa doğa kurtarıcılarının yanında olduğumuzu ifade etmiş oluruz. Haydi sende bir yağmur damlası ol ki, dünyamız yeşersin.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Cemal Arat isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)