Kampanyamın Etkisi
28 Çocuk/Fidan

  • Yardım Projem: Antalya-2018-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 32
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.785 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Antalya Homes
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28929
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28929

2.785 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

222.843 /220.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarım,
TEMA için iyilik peşinde koşuyorum. Sadece, konuşup şikayet etmeyip; birey olarak üzerime düşen neyse harekete geçip ve değiştirmeye çalışıyorum. Şimdi adımlarımla sizleri de harekete geçirmek ve çevre için farkındalık yaratmak için koşuyorum.

Antalya-2018-TEMA-Ağaç Kardeşliği projesini destekliyorum. Bunun için 4.Mart.2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım. Her 100 TL'lik bağışla; bir çocuğun TEMA'nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılmasını sağlayıp, Adım Adım Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşmasına katkı verebilirsin. Dilediğin miktarda bağış yapabilirsin. Desteğin için şimdiden teşekkürler.

https://www.antalyahomes.com.tr/antalya-homes-iyilik-pesinde-kosuyor

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Bayram Tekçe isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)