• Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 56
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.910 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28878
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28878

6.910 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ülkemizde son yıllarda iyi olan her şey birer birer yok oluyor. Bunlardan birisi de sevgi. Sevgisiz bir toplum olmaya doğru hızla ilerliyoruz. Bu durumdan en büyük yarayı alanlarda şüphesiz kimsesiz çocuklar. Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı çalışmalarıyla bu konuda büyük bir açığı kapatıyor. Bu çocukların hayatını kolaylaştırmaya katkıda sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak maksadıyla koşuyorum.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Hakan YARGIÇ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)