Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 650 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28821
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28821

650 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili dostlarım,

Koşuyorum çünkü koşmak bana iyi hissettiriyor, kötülükleri geride bırakırmışçasına. İyilik peşinde koşan insanların arasında olmak çok büyük bir mutluluk. Maalesef çocuklarımız var bu dünyanın kötülüklerinden koruyamadığımız ama böylesi zorluklarla karşılaşan miniklerin elinden tutan Koruncuk diye bir vakıf var. Belki benim koşum bir iki tanesine ışık olur. Eğer sizler de benim aracılığımla destek olmak isterseniz aşağıdaki linkten bağış yapabilirsiniz. Sevgiyle ve güvenle kalın.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Sule Yilmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)