• Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 230 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28743
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28743

230 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşuyorum? Koşarak başka hayatlara yardım edebileceğimi öğrendiğimden beri daha istekli koşuyorum. Annesi babası hayatta veya yanında olamayan ve/veya istismara uğramış korunmaya muhtaç 153 çocuğumuzun İstanbul Bolluca'daki Çocuk Köyünde sıcak bir aile ortamında yetişip hayattan kopmamaları ve hayatın içinde yer alıp topluma ve kendilerine faydalı, ayakları üzerinde durabilen bireyler olarak yetişmelerine olanak veren bir vakfa ufak da olsa bir katkım olabilmesi için koşuyorum.

Antalya-2018-Runatolia koşusunda Koruncuk-Koruncuk Kahramanları projesini destekleyeceğim. 4 Mart 2018 günü 10km İyilik Peşinde koşacağım.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL, bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar. Bize düşen de onların masraflarına destek olmak. Elimizden geldiğince. Büyüğü küçüğü yok.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org/? ccid=CC28743

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28743

Sevgiler

Hilal

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Hilal Köseoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)