• Yardım Projem: Antalya-2018-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28495
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28495

550 /750 TL

Kampanya Hedefim

11.604 /50.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kanser tedavisi gören çocuklara özel ''Hijyenik Oyun Merkezi''miz sizlerin de destekleri ile 2018'in Nisan ayında Altunizade'de faaliyete geçiyor! Şimdi de merkezin eksiklerini bir an önce gidermek, tadilatı tamamlamak ve çalışanların devamlılığını sağlamak için dayanışma vakti... Çocuklarımız güle oynaya tedavi olsun diye, az - çok demeden destek verirseniz çok mutlu edersiniz. Şimdiden hepinize sonsuz teşekkürler!

Gülmek İyileştirir Derneği

Ülkemizde her yıl 3000 çocuğa kanser teşhisi konuyor. En yaygın çocukluk çağı kanseri olan löseminin tedavisi ortalama 3 yıl sürüyor. Bu uzun süre boyunca bağışıklıkları baskı altında olan ve okula devam edemeyen çocuklarımız, akranları ile sosyalleşebilmek için Hijyenik Oyun Alanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Gülmek İyileştirir Derneği olarak, Runatolia 2018'de İstanbul Anadolu Yakası'nın ilk Hijyenik Oyun Merkezini kurmak için koşuyoruz.

Bir çocuğun yüzünü Hijyenik Oyun Merkezi'nde oyunla güldürmenin maliyeti 100 TL'dir.

Eğer Müge Şen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)