• Yardım Projem: Antalya-2018-TEMA-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 490 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Antalya , Team Corendon
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28482
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28482

490 /500 TL

Kampanya Hedefim

222.843 /220.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

TEMA-Ağaç Kardeşliği projesini destekleyeceğim. 04 MART 2018 günü Antalya Maratonun da 10 km boyunca atacağım her adımım bizden sonra ya da yaşanabilecek bir dünya bırakabilmek için olacak, daha çok çocuğun doğayla buluşabilmesi için sizden de katkı bekliyorum. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Her 100 TL’lik bağışla; bir çocuğun TEMA’nın "Orman Ekosistemi ve Yaşamın Çeşitliliği" konulu doğa eğitim programına katılması ve Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

Eğer Burçin YAVUZ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)