• Yardım Projem: Antalya-2018-TOFD-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 45 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İzmir
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28414
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28414

45 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

251.795 /250.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşuyorsun diyenlere “iyilik peşinde koşuyorum “ demek öyle bir mutluluk ki herkes bu duyguyu yaşasın istiyorum ilk kampanyamı 2017 istanbul maratonun da türkiye omur ilik felçlileri derneği için açtığımda neler olabileceğinin çok da farkında değilmişim aslında kampanya bittiğinde bana inanan 146 bağışçım sayesinde 6500 tl yi toplamıştım ve bu akülü sandalyelerin izmir de teslimi kendi ellerimizle yapmak ihtiyacı olan dostlarımızın gözlerinde ki o mutluluğu görmek herşeye değerdi. Şimdi sıra geldi Runatolia 2018 yarışına gene TOFD için koşacağım daha çok sayıda akülü sandalyeye ihtiyacımız var siz iyi yürekli insanların sayesinde öyle güzel şeyler başarıyoruz ki gene olacak biliyorum şimdi sizden ricam 5 tl da bağışmı olur demeden bana destek olmanız. Hayatımda çok güzel insanlar var ve dünyayı iyilik kurtaracak.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir akülü sandalye bedeli 3.750 TL'dir. Her 3.750 TL'lik bağış ile bireylerin sosyal hayatın içine katılımı ve yaşam kalitesinin artması beklenmektedir.

Eğer Anıl Bilensoy isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)