• Yardım Projem: Antalya-2018-TEV-Türk Eğitim Vakfı-Bu Adımda Umut Var Projesi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 99
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.025 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28383
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28383

6.025 /1 TL

Kampanya Hedefim

208.643 /187.500 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Spor birleştirir! Nasıl mı? İlk koşusunu yaptığı günden bu yana sosyal farkındalığı amaç edinen, ilk günden itibaren farkındalık yaratmaya, harekete geçirmeye calışan koşan mandalinar, Türkiye’nin en büyük yarış organizasyonlarından olan Runatolia’da Türk Eğitim Vakfı için koşacak. Bodrunners, tüm duyarlı insanları, ülkemize ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençlere maddi destek olmak için bir adım atmaya davet ediyor. Kampanyamıza ortak olmak istersen profildeki linki kullanarak bağış yapabilirsin. Sporun ve koşunun birleştirici gücünü bir kez daha herkese gösterelim!
Geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize örnek olduğunuz ve güvendiğiniz için şimdiden çok teşekkürler. Hadi, hep birlikte Antalya sokaklarını turuncuya boyayalım...

Türk Eğitim Vakfı

TEV (Türk Eğitim Vakfı) çağdaş Türkiye idealine ve insanlığın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla,başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırmak.

Antalya Maratonu kapsamında 550 burs verilmesi hedeflenmektedir. Liseli gençler için burs bedeli 200 TL, üniversiteli gençler için ise 510 TL'dir. (9 ay süre ile burs verilmektedir.)

Eğer BodRunners BodRunners isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)