• Yardım Projem: Antalya-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 94
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.541 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: GaziTog
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28347
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28347

2.541 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

148.628 /350.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

KOŞUYORSAK SEBEBİ VAR!

Herkese merhabalar,

Ben Devrim Güneş. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme 3. Sınıf öğrencisiyim.
3 senedir Toplum Gönüllüleri Vakfı çatısı altında ve Alanya TOG ekibinde Sosyal Sorumluluk Projelerinde aktif olarak rol oynamaktayım. 2 senedir ise gerçekleştireceğimiz sosyal sorumluluk projelerine kaynak sağlamak için maratonda adımlarımı iyilik için atıyorum.

Bu sene 4 mart tarihinde Runatolia Maratonunda adımlarımı Ankara’da gerçekleştirilecek olan ‘Hayallerimi Renklendir’ isimli Okul Yenileme projesi için GaziTog (Gazi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu) adına kaynak sağlamak için atacağım.

Ve sizin desteklerinizle bu koşuyu daha da anlamlı hale getirebilirim. İnsanların hayatına ufak bir dokunuşta bulunmak istemez misiniz? Miktarı ne olursa olsun ufacık desteğiniz, attığım adımları özel kılacak ve siz de benimle beraber bu maratonda koşmuş olacaksınız.

Bu maratonda benimle beraber koşmaya ne dersiniz?

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinde gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımlarını ve aktif yurttaşlık bilinci kazanmalarını hedefliyoruz.

Gönüllülük, sivil toplum, demokrasi, STK'lar, bir fikrin projelendirilmesi, ekip çalışması, farklılıklarla birlikte çalışma ve iletişim konularında güçlenme ve tüm bu konularda eğitmenlik deneyimi.

Eğer Devrim Güneş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)