• Yardım Projem: Antalya-2018-TEGV-Mardin'e Koş, Eğitime Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 180 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28319
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28319

180 /200 TL

Kampanya Hedefim

250.153 /250.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Arkadaşlar,

Dünyadaki en güzel melodi süphesiz bir çocuğun mutlu kahkasıdır.. Bu melodiyi en çok duyabileceğiniz yerlerden biridir TEGV. Her gün HAYAL GÜCÜ gemimize binip Macera Adasına doğru yelken açarız. Bu yolculukta bize bir çok hikaye kitabı, oyun, eğlenceli soru eşlik eder. Kimi zaman hıçkırık tutmuş bir dede, kimi zaman sekiz kolu olan bir ahtapot, kimi zaman ise gök gürültüsüne, çılgın yağmura aldırmadan koşturan Muni oluruz. Bazen Vincent Van Gogh'u ziyaret edip resimler hakkında bilgi alır, bazen çılgın fırça darbelerimiz ile portreler çizeriz. Zaman zaman Matematiğin sınırlanamayan doğasıyla eğlenir, zaman zaman İngilizce kelimeler ile kendimize yeni cümleler kurarız.

Eşsiz melodi devam etsin, BİR ÇOCUK DEĞİŞİP DÜNYA DEĞİŞSİN diyorsanız rotasını Mardin'e çevirdiğimiz Hayal Gücü Gemimize sizleri de bekliyoruz.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Mardin Savur Öğrenim Birimi için koşarak eğitim desteği sağlamak.

TEGV Mardin Savur Öğrenim Birimi'mizde 5.000 çocuğa 5 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak. 
Eğitim desteği alacak 1 çocuğun 5 yıllık eğitim gideri 170 TL.

2018 yılı içinde koşulacak 3 Maratonda toplanması hedeflenmektedir.

Eğer Ayse KANMAZ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)