• Yardım Projem: Antalya-2018-TEGV-Mardin'e Koş, Eğitime Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 460 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koç Üniversitesi AKMED
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28174
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28174

460 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

250.153 /250.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Küçük bir dokunuş küçük bir gülümseme için bu yıl bu heyecan verici etkinliğin içerisinde bende olduğum için oldukça heyecanlıyım.

Bu yıl Koç Üniversitesi AKMED takımı olarak Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV ) adına 4 Mart 2018 tarihinde Runatolia'da adımlayacağız.

Bizler sayesinde geleceğe küçük filizler atılıp serpilip büyüyecekler belki. Bunun bir parçası olmak küçük de olsa katkı da bulunmak oldukça gurur verici bir duygu. Bunu bilip ve bu bilinçle harekete geçmek beni mutlu ediyor. Sizler de küçükte olsa bir katkıda bulunmak isterseniz mutluluğumuza ortak olabilirsiniz.

Bu desteğiniz ile beraber TEGV Mardin Savur Öğrenim Birimi'mizde 5.000 çocuğa 5 yıl boyunca eğitim desteği sağlamış olacaksınız.

Giderek çoğalan ve aydınlık yarınlara.

Sevgiler,
Özge

TEGV

TEGV olarak 6-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağladığımız 72 noktamızdan biri olan Mardin Savur Öğrenim Birimi için koşarak eğitim desteği sağlamak.

TEGV Mardin Savur Öğrenim Birimi'mizde 5.000 çocuğa 5 yıl boyunca eğitim desteği sağlamak. 
Eğitim desteği alacak 1 çocuğun 5 yıllık eğitim gideri 170 TL.

2018 yılı içinde koşulacak 3 Maratonda toplanması hedeflenmektedir.

Eğer Özge Yanardağ Koçyiğit isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)