• Yardım Projem: Antalya-2018-SGYD-Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği-Gençliğe İyi Bak!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 218 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği (Y-PEER Türkiye)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28156
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28156

218 /600 TL

Kampanya Hedefim

3.448 /40.000 TL

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi koşuyorum?
Merhabalar ben Beyza, Çocuk Gelişimciyim. Aslında biz çocuklara 3 yaşından itibaren cinsel eğitimi oyunlarla vermeye başlıyoruz. Her yaş grubundan ailelere nasıl yapmaları gerektiğini anlatıyoruz. Şimdi ki aileler daha bilinçli olacak gibi. Çünkü sizlerin sayesinde gençler cinsel sağlık nedir, nasıl korunur, bilmedikleri ne varsa öğrenebilecekler.
Ben,
Toplumda tabu sayılan cinsel sağlığın konuşulmamasından kaynaklı ortaya çıkan problemlerin artık olmaması için koşuyorum. Farkındasınız değil mi? Bilinmeyen şeyler yüzünden insanların başına bir şeyler gelir, gelin gençler bilinçlensin, sağlıklı nesiller devam etsin.
Alt üst limit olmaksızın bağış yapabilirsiniz.
Şimdiden Teşekkürler :)

Sağlıkta Genç Yaklaşımlar

Avrupa’nın en genç ülkesi Türkiye’nin eğitim müfredatında cinsel sağlık eğitimi yok! Ve Türkiye’deki her 10 gençten 9’u gebelik oluşma ihtimalinin olduğu zamanı bile bilmiyor. Akran eğitimiyle gençlerin cinsel sağlık bilgilerini artırarak yeni yaşam becerileri kazanmalarına yardımcı, hayalimize ortak olun. Birlikte 'Gençliğe İyi Bak'alım!

Akran eğitimi metoduyla gerçekleştirilen cinsel sağlık ve üreme sağlığı eğitiminde 1 katılımcı gencin eğitmen, materyal, lojistik ihtiyaçlarının maliyeti 200 TL'dir.

Eğer Beyza Sarıaslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)